Často kladené dotazy

Co potřebuji k tomu abych mohl(a) Seznam přání používat?

Stačí vám k tomu účet na facebooku, pomocí kterého se přihlásíte a vhodný internetový prohlížeč. Podporované internetové prohlížeče jsou Google Chrome, Apple Safari, Firefox 3.6+ a Internet Explorer 7+. K použití doporučujeme první tři jmenované.

Je Seznam přání zdarma?

Ano, Seznam přání je zcela zdarma a zůstane to tak i v budoucnu.

Mohu si vytvořit více seznamu přání?

V rámci jednoho účtu nelze vytvořit více seznamu přání. Pokud ale chcete poslat různý seznam rodičům a různý seznam svým kamarádům nebo svému partnerovi můžete u každého přání nebo dárku nastavit aby byl viditelný jen pru určitou osobu nebo skupinu osob. Tím můžete dosáhnout toho, že každý uvidí ve vašem seznamu něco jiného.

Nepříjdu o překvapení?

O překvapení nepříjdete. Vlastník seznamu přání nikdy nevidí který dárek už někdo rezervoval. Rezervace vidí pouze vaši blízcí, vy proto nebudete do poslední chvíle vědět co dostanete.

Mohou si můj seznam přání prohlídnout i lidé bez facebooku?

Mohou. Na seznam přání lze přistoupit i pomocí speciálního osobního kódu, který je každému vygenerován. Vaši blízcí si tedy mohou vybrat, zda chtějí na váš seznam přání přistupovat pomocí svého účtu na facebooku nebo pomocí svého osobního kódu, který jim byl přidělen.

Uvidí můj seznam přání opravdu jen moji blízcí?

Pokud není váš seznam přání nastavený jako veřejný, je přístupný pouze osobám, které máte nastavené jako své blízké a nikdo jiný si vaše přání nemůže prohlédnout.

K čemu potřebujete přístup k mému emailu a datu narození na facebooku?

Vaše emailová adresa je důležitým jedinečným identifikátorem. Pokud si vás například někdo přidá mezi své blízké a zadá vaši emailovou adresu, Seznam přání pomocí emailu rozezná že jde právě o vás a umožní vám přístup na daný seznam přání. Emailova adresa je využívána taky k odesílání připomenutí na blížící se narozeniny, vánoce nebo jiné události vašich blízkých. Seznam přání nebude na Váš email posílat žádnou nevyžádanou poštu ani ho jinak nezneužije.

Datum narození je použito v rámci připomenutí, kdy se po prvním přihlášení nastaví připomenutí na vaše narozeniny. Toto připomenutí můžete později změnit nebo smazat.